Telliskivi Rahva Raamat

„Söömine ja lugemine on kaks naudingut, mis sobivad suurepäraselt kokku.” C.S. Lewis

C.S. Lewisel on tuline õigus ja sellepärast otsustasime avada meie pärast 107 aastat kirjandusmaailmas tegutsemist Telliskivi Rahva Raamatu – meie esimese resto koos poega, kus saavad kokku head raamatud, suurepärane toit, mõnus atmosfäär ja muidugi palju toredaid inimesi.

Meie juures saad juua värsket kohvi ja vaimustuda uudiskirjandusest. Või võtta salati ja veini ning lehitseda mõnd vana lemmikut. Või haarata kaasa midagi maitsvat nii menüüst kui ka raamaturiiulilt ja tulla õhtul koos pere või sõpradega tagasi – meie peakokk Konstantin Jeremejevi vaimustavaid hõrgutisi ja hoolega valitud veine nautima.


Rahva Raamatu peakokk Konstantin Jeremejev

Rahva Raamatu peakokk Konstantin JeremejevKostjale meeldib süüa teha. Mida rohkem ta süüa teeb, seda rohkem see maailm talle meeldib. Kokakooli läks Kostja sellepärast, et tahtis õppida sama hästi süüa tegema nagu tema ema. Ta ise küll ütleb, et ema tasemeni jõudmiseks läheb veel aega, aga ega keegi teine seda juttu ei usu, sest Kostja toidud viivad lihtsalt keele alla. Ühelgi peakokal ei ole lemmiktoiduainet, aga seda me võime öelda, et Kostja külmkapis leidub alati juustu ja tal on suur nõrkus Vahemere, eriti Hispaania köögi vastu.

Kostjat inspireerib uusi retsepte välja töötama kõige rohkem hea tuju ja teinekord ka ilus ilm. Kostjaga ei saa sellist asja juhtuda nagu Saalomon Vesipruuliga, et „no ei tule vaimu peale“. Kostjal tuleb. Selles saab veenduda meie Telliskivi resto või Vanalinna kohviku valikuid
proovides! Va-pus-tav!


Kas teadsid? Lisaks toidule pakub Telliskivi Rahva Raamat ka seminariruumi ärikohtumisteks, koolitusteks või nõupidamisteks. Kokku mahutame eraldi ruumi 22 inimest. Soovi korral mahutame eraldi ruumidesse ka kaks 14-liikmelist gruppi. Raamatute keskel on head mõtted lihtsad tulema!

Oleme end sisse seadnud Telliskivi asumis aadressil Telliskivi 60/2 I-hoones.
Broneeri laud: telliskivi@rahvaraamat.ee või helista 615 0544.

Resto tegemistel ja päevapakkumistel saad silma peal hoida resto kodulehel või Facebookis! Tutvu menüüga!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives