Sandra Vabarna soovitab uueks aastaks lugemist!

Muusik ja ettevõtja Sandra Vabarna jagas Rahva Raamatuga oma viimase aja lemmikuid raamatuid. Vaata Sandra soovitusi lähemalt ja leia endalegi uueks aastaks uut ja põnevat lugemist! Ilusaid lugemiskogemusi!


Nicklas Brendborg “Meduusid vananevad tagurpidi”

Sandra: “Vananemine on teema, mis meid kõiki puudutab. Kas ja kuidas on vananemist võimalik pidurdada? Kuhu on teadus sellega jõudnud? Suurepäraselt kirjutatud raamatus toob autor näiteid loomariigist ja annab praktilisi nippe, kuidas elada võimalikult kaua nooruslikult.

Loe lähemalt …

 

 

Donatella Di Pietrantonio “Arminuta. Tüdruk, kes tuli tagasi”

Sandra: “Üks päev läks selle raamatu lugemiseks, sest ma lihtsalt ei suutnud seda käest panna! Lugu tõmbab sind esimestest lehekülgedest kaasa ja hoiab enda võimuses kuni lõpuni. Kes soovib ühte head ilukirjandusampsu, siis see raamat seda pakub.Loe raamatust lähemalt …

 

Oliver Burkman “4000 nädalat. Surelike ajakasutus”

Sandra: “Kuidas saada lahti kinnismõtetest ja tundest, et aega on liiga vähe ja pidevalt peab midagi tegema? Kuidas jõuda kõik ära teha, lisaks olla rõõmus ja õnnelik? Raamatus filosofeeritakse nende teemade üle ja antakse ka häid nippe. Minu jaoks muutus raamatu lugemisest aja kasutuse mõte väga tugevalt.Vaata lähemalt!

Mehis Heinsaar “Kadunud hõim”

Sandra: “Ma ei olnud ammu ühegi Eesti kirjaniku raamatut lugenud. Sirvides poes tagakaanel olevat kirjeldust, tundsin, et tahan seda raamatut lugeda. Ja see oli hea otsus… ükski raamat pole mind viimasel ajal niimoodi üllatanud, paelunud, lummanud ja samas tekitanud õõvastust. Aga ma arvan, et üks väga hea raamat võiks just selliseid tundeid tekitada.Loe raamatust lähemalt …

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives