3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Ignė Zarambaitė "Emili kiri"Ignė Zarambaitė “Emili kiri”

Ühe väikese linnakese postkontor töötab paremini kui kõik teised. Seal ei kao pakid ära ja kirjad jõuavad alati õigel ajal adressaadini. Kui keegi ütleks, et see postkontor on imeline, oleks tal peaaegu õigus. Seal on kaks salajast töötajat: Berta Pikksaba ja Ludvig Tilgake. Igal öösel ronivad nad oma urust välja ja asuvad tööle: sorteerivad kirju, sätivad neid korralikesse virnadesse ja kleebivad lahtiseid ümbrikke uuesti kinni.

Aga miks nad ometi ainult öösel töötavad ja urus elavad?

Tutvu raamatuga lähemalt!

Zoe Chance "Mõjus peitub sinu jõud"Zoe Chance “Mõjus peitub sinu jõud”

Õpi, kuidas saada, mida soovid, tegemata kompromisse iseendaga.

Mõjutamine ei toimi nii, nagu sa arvad, sest sa tegelikult ei mõtle nii, nagu arvad end mõtlevat. Unusta levinud väärarusaamad (nt soov rohkemaks muudab sind ebameeldivaks) ja proovi mõista, miks läbirääkimisstrateegiad muudavad sind tõenäoliselt hoopis vähem mõjukaks. Avasta see üks asi, mis mõjutab käitumist rohkem kui miski muu. Selle raamatu abil õpid kasvatama karismat, pidama läbirääkimisi mugavalt ja loovalt ning märkama manipuleerijaid enne, kui on liiga hilja.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Maria Turtschaninoff "Pärandmaa"Maria Turtschaninoff “Pärandmaa”

„Pärandmaa”on lummav romaan metsa vägevusest ja inimese suhtest loodusega, kes kannab meid ühest sugupõlvest teise.

Urn süles, saabub naine tasa metsa keskel asuvasse tallu. Kui viimanegi raasuke ema pohlamoosist on söödud, on tütre kord olla suguvõsa vanim. Võtta vastutus talu ning seda ümbritseva maa eest.

Suguvõsa lugu ulatub kaugele neljasaja aasta taha soldat Mattsini, kes tuli ja labida maasse lõi. Sellest saati on põhjamaine Sookingu suguvõsa olnud tunnistajaks rusuvatele inimsaatustele aja keerises. Ses paigas elatakse loodusest ja loodusega: on põllud ja lõputu töö, on kuldsed murakad ja pühad pihlakad, müütilised olendid ja loodushinged. Elanikud kogevad nii sõda, nälja-aastaid kui ka südamevalu, kuid mets pakub neile pelgupaika ja turvatunnet.

Tutvu raamatuga lähemalt!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives