5 raamatut: Tarmo Tamm

Tarmo-TammViimases Bestsales ja Rahva Raamatu “5 Raamatut” blogis toob oma viis kõige mõjukamat raamatut teieni Sell It juht ja raamatu “Must vöö müügis” autor Tarmo Tamm!

 

 

5. Mike Tyson: Vaieldamatu tõde
mike-tyson-vaieldamatu-tõde

Tegemist võib olla kõige huvitavama raamatuga, mida olen seni lugenud. Sain selle mahuka teose – ingliskeelses väljaandes on 608 lehekülge – läbi kahe õhtuga. See fakt kõneleb iseenda eest. Raamat räägib vapustavatest võitudest ja võrreldamatust tööeetikast. Lisaks on sama palju või rohkem näiteid kõikvõimalike kaotuste, pahanduste ja tragöödiate kohta. Mike Tyson on elanud uskumatut elu. Ma usun, et see on haarav lugemine ka neile, kes ennast poksifänniks ei pea. Minule mõjusid raamatus kirjeldatud noore Tysoni tööeetika ja ohverdused nii motiveerivalt, et käisin mõnda aega peale selle raamatu lugemist öösiti miinuskraadidega linnahalli juures trepijooksu tegemas.

4. Anthony Robbins: Sisemine jõud

sisemine-jõudAnthony Robbins on kõigist koolitajatest minu elu mõjutanud kõige rohkem. Olen käinud tema koolitusel ja töötanud põhjalikult läbi peaaegu kõik tema avaldatud materjalid. Tony oli esimene, kellelt õppisin selliseid põhimõtteid nagu seisundi juhtimine või edu mudeldamine. Tänu temalt õpitule olen tulnud oma senise elu suurimate katsumustega edukalt toime.

 

3. John C. Maxwell: The Complete 101 Collection – What Every Leader Needs to Know

complete-101-collectionTegelikult ei ole tehniliselt tegemist ühe raamatuga, vaid see on umbes 600 leheküljest koosnev raamatute kollektsioon. See on üks nendest teostest, millele teen peale juba mitmendat tiiru, avastades endiselt palju huvitavat ja praktilist. Maxwell teeb juttu liidrioskustest, juhtimisest, mentorlusest, enesearendamisest ja heade suhete hoidmisest.

 

 

2. Bodo Schäfer: Võitjate seadused

võitjate-seadusedSelle raamatuga peaks põhjalikult tutvuma iga edumeelne inimene. Raamatus on kirjas kõik peamised enesehäälestuse ja motivatsiooni põhimõtted. Seejuures on jutt huvitav ja konkreetne: üleliigset vahtu ei ole. Meie müügitiimis on see raamatu „Must vöö müügis“ kõrval tähtsuselt teine väljaanne, mida kindlasti peab lugema.

 

 

1. Tarmo Tamm: Must vöö müügis

MUSTVÖÖKAAS_valma.inddKõige rohkem on mind loomulikult mõjutanud see teos, mille olen ise loonud. Minu eesmärk oli kirjutada maailma parim müügiraamat, mis aitaks inimestel lihtsama vaevaga rohkem müüa ja mis müügitööd ühtlasi populariseeriks. Olen täiesti kindel, et see mul õnnestus. Soovitan raamatut lugeda ka neil, kes ennast müügiinimeseks ei pea: „Must vöö müügis“ sisaldab kasulikke nõuandeid nii pereemale, õpetajale, juristile kui ka ettevõtjale. Peab ju iga inimene teistega suhtlema ja suhteid hoidma ning igas valdkonnas muudab tugev veenmisvõime eesmärgi saavutamise lihtsamaks.

Raamatublogi “5 Raamatut” ilmub koostöös Bestsales.ee ja Rahva Raamatuga.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives