3 raamatut, mida sel kuul lugeda!

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Eve Chase “Linnupuur”

Kat, Flora ja Lauren on poolõed, keda ühendab kuulus kunstnikust isa – ja kohutav saladus. Iga tüdruk on leidnud oma mooduse, kuidas seda maha matta. Kakskümmend aastat pärast viimast külaskäiku kutsutakse õeksed taas Rock Pointi: Cornwalli kaljusel rannikul tuulte meelevallas seisvasse ilusasse majja, kus nad poseerisid isa kõige kuulsamale maalile „Tüdrukud ja linnupuur”.

Rõõmsat naasmist noorusmaale tumestavad aga mälestused katastroofilistest sündmustest. Sest kui õed kohale jõuavad, selgub, et keegi seal ei ole nõus minevikku maha matma. Keegi jälgib iga nende sammu. Keegi mäletab maalil olnud tüdrukuid ja seda, mida nad tegid  …  Loe lähemalt …

bell hooks “Kõik armastusest. Uusi nägemusi”

„Kõik armastusest. Uusi nägemusi“ on USA mõtleja bell hooksi teos, mis käsitleb armastuse olemust tänapäeva ühiskonnas. Autor põimib isiklikke lugusid psühholoogiliste ja filosoofiliste ideedega. hooks keskendub romantilisele armastusele, olles veendunud, et meie kultuuris on mehi kasvatatud umbusaldama armastuse väärtust ja võimu ning naisi on kasvatatud kõikvõimalikes olukordades armastust üles näitama – ka siis, kui nende vajadus olla armastatud jääb rahuldamata.

Vaata lähemalt!

Debbie Mirza “Passiivagressiivne varjatud nartsissist”

Kuidas näha tundemärke ning terveneda pärast varjatud emotsionaalset ja psühholoogilist ärakasutamist.

Enamikule inimestest seostub nartsissist inimtüübiga, kes on suurejooneline, ilmselgelt enesekeskne, näeb ennast teistest paremana ega suuda talitseda raevu, kui ta oma tahtmist ei saa. Aga mis siis, kui nartsissist on üks kõige kenamaid inimesi, keda olete iial kohanud? Mis siis, kui ta on hea kuulaja, näib teistest hoolivat ja on kohaliku kogukonna tugisammas? Mis siis, kui tegemist on koolis vabatahtlikuks käiva emaga, abikaasaga, kellest kõik teie sõbrad unistavad, ülemusega, kellega teil kolleegide arvates tõeliselt vedanud on? Varjatud nartsissistidest lapsevanemad, abikaasad, partnerid, ülemused ja sõbrad näivad kõige kenamad inimesed maailmas. Loe lähemalt …


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives