3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Tsitaadikogumik "Elada tuhat elu. Tsitaate raamatutest ja lugemisest"Tsitaadikogumik “Elada tuhat elu. Tsitaate raamatutest ja lugemisest”

„Raamatud on võimalus elada tuhat elu või leida jõudu ühe väga pika jaoks.“ V. E. Schwab

Lugemine arendab, lõõgastab, lohutab ja inspireerib. Siit kogumikust leiab tabavaid raamatuteemalisi aforisme nii Eestist kui ka laiast maailmast. Lugege, ja tunnete kirjanduse võlujõudu!

Vaata lähemalt!

Christina Baker Kline "Orvurong"Christina Baker Kline “Orvurong”

“Orvurong” on võimas romaan segi paisatud eludest ja vastupidavusest, uutest võimalustest ja ootamatutest sõprussidemetest ning saladustest meie sees, mis ei luba meil avastada enda tõelist mina.

Mida lähedasemaks Molly ja Vivian saavad, seda enam näeb tüdruk Viviani loos paralleele omaenda eluga. Ka tema on heidik, keda kasvatasid võõrad, ka temal on oma mineviku kohta vastamata küsimusi. Kui hakkavad murenema need müürid, mille Molly on enda ümber ehitanud, avastab tüdruk, et tal on võime aidata Vivianil leida vastused saladustele, mis on vana naist kogu tema elu kummitanud — vastuseid, mis on lõpuks nende mõlema jaoks vabastavad. Loe lähemalt!

Sami Kaarla, Riina Kaarla "Levist väljas"Sami Kaarla, Riina Kaarla “Levist väljas”

Suvevaheajal lausa kohustuslik lugemine loomi armastavatele poistele ja tüdrukutele!

Iseseisev Kati-e armastab loomi sama palju kui elektroonikat ja programmeerimist. Ti-bot on Kati-e ehitatud lendav robot. Koos on nad loomaabiagendid ja lahendavad lemmikloomadega seotud juhtumeid.

Kati-e, Timi ja Ti-bot seiklevad maal. Talus on palju armsaid loomi ning ATV-ga on tore talutöödes aidata. Aga mis saab siis, kui Ti-bot on kadunud ja telefonil ei ole levi?

Tempokas „Loomaabiagentide” sari on võlunud lugejaid nii Soomes kui ka välismaal. Loomahull IT-tüdruk Kati-e, tema robot Ti-bot ja naabripoiss Timi pakuvad samastumisvõimalust paljudele lugejatele. Loe lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives