Rahva Raamatu Kirjastus

3 uut raamatut, mida soovitame lugeda

Rahva Raamat toob sinuni raamatud, mida igal raamatusõbral kindlasti lugeda soovitame! Teeme sind valitud teostega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga raamat on eriline ja väärt tundma õppimist!


Douglas Adams "Universumi Lõpu restoran"Douglas Adams “Universumi Lõpu restoran”

Douglas Adamsi kultussari „Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas“ on popkultuuri vaieldamatu klassika. Arthur Denti galaktilised seiklused ja äpardused on paelunud uudishimulikke hingi üle terve maailma. “Universumi Lõpu restoran” on sarja teine raamat.

Loe lähemalt!

 

 

Dr Joshua Wolrich "Toit pole ravim"Dr Joshua Wolrich “Toit pole ravim”

Humoorikalt kirjutatud „Toit pole ravim“ põhineb uusimatel toitumisuuringutel ja lükkab ümber levinud valearusaamad, mis meie toitumisotsuseid mõjutavad. Kui olete kunagi mõelnud, kas peaksite suhkrutarbimise lõpetama, paastu pidama, aluselist vett jooma, või otsite ikka veel tõhusaimat dieeti, avab see raamat teie silmad.

Loe lähemalt!

 

Eve Chase "Klaasmaja"Eve Chase “Klaasmaja”

Chase jagab vihjeid aeglaselt, kaugeltki mitte ülepakkuvalt. „Klaasmaja” ei räägi tegelikult mitte mõrvast ega tontlikust majast, vaid peredest – nendest, kuhu me sünnime, nendest, mille me ise loome, ja eriti nendest, kust me põgeneme. – New York Times

„Klaasmaja” on oivaline peresaladuste pundar sügaval Foxcote’i metsas. Maiuspala. – Louise Candlish

Loe lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives