Rahva Raamatu detsembrikuu raamatusoovitused!

Rahva Raamatu detsembrikuu raamatusoovitused!

Detsembrikuu soovituste hulka kuuluvad Madis Jürgeni ülevaatlik lugu “Rock Hotel. Viimane mäng”, Urmas Alenderi luulekogu “Elu. Mina. Sina, Birk Rohelennu uus põnevik “Liiga palju armastust, biograafia motospordi ühest eredamast tähest, “Niki Lauda”, ja armastuse tähendust avav kinkeraamat “AEG. Teekond nimega Armastus.

Ingliskeelse kirjanduse austajaile soovitame sel kuul Josie Silveri südantsoojendavat jõulude armastuslugu A Winter in New York”.

Kuu audioraamatuks on sel korral Sven Mikseri auhinnatud ja kiidetud romaan “Vareda”.

Kuu mänguks on sel kuul kaunis kogupere strateegiamäng “Flamecraft”.


Madis Jürgen "Rock Hotel. Viimane mäng"Madis Jürgen “Rock Hotel. Viimane mäng”

Nagu Rock Hoteli mehed ise ütlevad – see, et nad hakkasid rock’n’roll‘i klassikat tegema, oli nagu sahmakas kerisele. See oli kraam, mis meeldis meestele endile ja meeldis publikule. Sai kõvasti virutada ja ei pidanud väga tarka nägu tegema. Ja nüüd — 43 aastat hiljem, oli viimane mäng. Kas ikka oli? Mehed pole selles üksmeelel. Kikilips jäi ju tegemata!

Tutvu raamatuga lähemalt!

"AEG. Teekond nimega Armastus"“AEG. Teekond nimega Armastus”

Mis on pika ja õnneliku kooselu vundament ning armastuse tegelik tähendus ning kuidas seda leida ja hoida, selle üle arutlevad selles raamatus pikaajalised paarid, kes on leidnud oma õnne juba varases nooruses.

Väärtustades koosolemist, on nad läbi elu kulgedes osanud oma suhet hoida ja seda paremaks muuta. Koos kasvada ja areneda. Luua ühiseid väärtusi ja traditsioone, mida jagada edasi ka oma lastele.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Urmas Alender "Elu. Mina. Sina"Urmas Alender “Elu. Mina. Sina”

Urmas Alenderi luulekogu.

“Urmas Alenderi elu oligi looming. Ja sellest eluluulestki leiab talle pühendatud, puudutavaid, isiklikke pöördumisi igaüks, kes on valmis avama oma hingeukse.” – Yoko Alender

Tutvu raamatuga lähemalt!

 

 

Birk Rohelend "Liiga palju armastust. Agnese ja Gabrieli 2. juhtum"Birk Rohelend “Liiga palju armastust. Agnese ja Gabrieli 2. juhtum”

Kui seltskond klassikaaslasi kakskümmend aastat peale kooli lõpetamist uuesti kokku saab, ei kulge õhtu pelgalt muhedal nostalgiliste meenutuste rajal, vaid lõpeb ühe osalise jaoks surmaga.

Kaks politseiuurijat, tööga karastunud Gabriel Vanem ja nooruke Agnes Maramaa võtavad ette juhtumi, mille juured paiknevad ajas, mil kõik oli veel teistmoodi. Tumedate saladustega silmitsi seistes saab selgeks, et nii mõnedki sügavad tunded on võtnud uue kuju, mis üllatab asjaosalisi endidki.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Maurice Hamilton "Niki Lauda"Maurice Hamilton “Niki Lauda”

Niki Lauda oli motospordi üks eredamaid tähti – suurepärane sõitja ringrajal ja väga armastatud kolleeg raja kõrval. Teda loetakse üheks andekamaks vormelisõitjaks läbi aegade, kelle karjäär ja väljaütlemised muutsid tänapäeva vormel 1 sporti.

Motospordiajakirjanik ja käesoleva raamatu autor Maurice Hamilton puutus Laudaga esimest korda kokku juba 1971. aastal, nüüd jutustab ta Lauda tähelepanuväärse eluloo. See raamat põhineb sõprade, pereliikmete, konkurentide ja kolleegidega tehtud intervjuudel, olles austusavaldus sellele vaprale ja tagaigatsetud vormel 1 staarile.

Tutvu raamatuga lähemalt!

Josie Silver "A Winter in New York"Josie Silver “A Winter in New York”

Will the secrets of their past help them find love in the present? Where better to start again than New York?

Iris arrives in the city of dreams, intent on restarting her culinary career, and leaving her recent heartache behind.
Wandering the streets at a famous food festival, Iris feels like she’s living in a movie. Then she stumbles upon a gelateria that looks strangely familiar. Inside, she meets Gio: a perfect leading man with an irresistible smile – and a crisis of his own.
As fate would have it, Iris is the one person with the answer to his problem. She just can’t tell him that . . .
So, can Iris finally let go of the past – and let herself fall in love?

Tutvu raamatuga lähemalt!

Sven Mikser "Vareda"Audioraamat: Sven Mikser “Vareda”

Eesti Kirjanike Liidu 2023. aasta romaanivõistluse võitja!

„Vareda“ on lugu mälestustest, unistustest ja armastusest. See on lugu suurest suvest ja ühe noore inimese eneseavastamisest, mis on ühekorraga vabastav ja hirmutav, joovastav ja segadusse ajav.

Tutvu audioraamatuga lähemalt!

 

Lauamäng "Flamecraft"Lauamäng “Flamecraft”

Kaunis lauamängus “Flamecraft” kehastavad mängijad tulehoidjaid, kes külastavad poode, varuvad esemeid ja pälvivad draakonite teeneid.
Draakoneid on erinevat liiki (saia-, liha-, raua-, kristalli- ja võlujoogidraakonid) ning tulehoidjad teavad, milline pood on millisele draakonile kõige parem elupaik. Varutud esemeid saab kasutada poodide loitsimiseks ja maine kasvatamiseks. Kui sul on piisavalt õnne, et meelitada ligi mõni kuningdraakon, võid kasvatada oma mainet veelgi. Võidab enim mainepunkte kogunud mängija.

Tutvu mänguga lähemalt!


Raamatutega lähemalt tutvumiseks jälgi Rahva Raamatu Facebooki ja Instagrami!

Kõikide Rahva Raamatu soovitatud kuu raamatutega tutvu siin!

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Raamatublogist

Siin blogis kirjutavad Rahva Raamatuga seotud toredad inimesed ja mõned külalisautorid sellest, mida nad armastavad: raamatutest ja lugemisest. Kui soovid omapoolselt sõna sekka öelda või soovitusi jagada, kirjuta meile aadressil rahvaraamat@rahvaraamat.ee – raamatutest rääkivad kaastööd ja soovitused on meie juures alati oodatud. Mõnusat lugemist!

Archives